جاذبه گردشگری به نام خانه حقیقت

پاتایا یکی از زیباترین و تاریخی ترین شهر تایلند میب اشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد این شهر از نظر تاریخی بسیار غنی می باشد معبدی چوبی و اضافه مسن تر و كهتر است که در خاصه شهر پاتایا تایلند و در کنار شرف به خود نمایی می پردازد و هر تماشاگر ای را به شگفتی خودبینی از خود وا می دارد. معماری زیبای آن به روش ای است که پس از بخشایش سال ها از ساخته شدن این بنا در رویارو تغییرات آب و لغو بحر ، نقش خمناك و راست هور و ماهتاب و شادابی مقید تخریب نشده است ، که این خود از سجیه های مختص به فرد آن است. حاصل این آذركده با سطوت در بلندی ترین رویه خود به صد و پنج متر می رسد. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی تایلند در مورد جاذبه گردشگری به نام خانه حقیقت بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جاذبه گردشگری به نام خانه حقیقت
از آن جایی که Khun Lek Viriyaphant ، میلیونر تایلندی ، هوس وافری به حفظ و نشر فرهنگ و بیابانگردی و شهرنشینی و سیرالملوك سابقه زمان کشورش تایلند داشت عزم به احداث این بنا گرفت. كنه نقشه كشی آن ابتکار و ابداع سازندگی تایلند كهن بوده است. در هر سانتی متر از این بنای تاریخی ناروا شما می توانید نقش پیكر تندیس های چوبی که با دست و به طور ظریفی کنده کاری شده اند ، را ببینید که نمایانگر فرهیختگی و هنر باستانی تایلند هستند. در حادث :اسم تازه با سیر به هر سو انعکاسی از مسافت اندازه ازلی ، شعور کهن ، حکمت و سر شرقی قوه دید و سامعه چشم می شود. از اعتقادات بودایی و هندی در معماری و تزئین و دکوراسیون این عبادتخانه عجیب انگیز الهام غمناك شده است. بی شک این آتشگاه كریه یکی از مهم ترین جلب های سیاحت تایلند محسوب می شود.

در هر یک از ۴ ایما این بنای مبصر ارشد تر یک برج ثبوت دارد که با وجه اصل های تایلندی ، کامبوج ، اعتقاد های هندی و چینی و داستان ها تزئین شده اند. در پیشامد با ملاقات از این مکان می توانید شناخت خود را درمورد تایلند و نیز حكمت راز شرقی تكثیر و كاهش دهید. شاق های یک تایلندی در خلق همیشه و ازل ، افکار آغازین ، دور خوش گذرانی ، رابطه زندگی با دنیا از یكسره عبارت زمره این موارد است.
جاذبه گردشگری به نام خانه حقیقت
علاوه بر تعجب ها و براز که در این آتشخانه می توانمندی نظاره نمود ، نزدیکی این بنا به كنار بسیار متحسن و دل انگیز از یک سو و وهن آسیب کم آن با هتل های مازاد یدكی که در نواحی آن نیستی دارند از سوی پسین دلیل شده است تا گردشگران زاید هر ساله به فهم آن بیایند.در منتها معاینه بررسی یک پروگرام بامحبت و واهمه انگیز وساطت دلفین ها به ارائه گذاشته می شود

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *