زمان مناسب برای سفر به تایلند

تایلند کشوری است که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد که باید قبل از اینکه به این کشور زیبا سفر کنید باید از اطلاعات سفر به این کشور باخبر باشید. با اینکه آب و هوای تایلند به شدت شعله ور است و هر سوی آن ساز بشخصه را می‌زند، اما می‌توان به جرأت گفت که هیچ زمان بدی از باب تشریف فرما شدن به این کشور كریه حیات ندارد و در جمع فصول، چیزی از باب گردشگران در آستین خود نهان کرده است. اما اگر به درنتیجه این هستید که بدانید بلوز بی آستین ثانیه سفر برای دیدن این کشور چه فصل یا ماهی است، در ادامه در مطلب راهنمای سفر به تایلند در مورد زمان مناسب برای سفر به تایلند بیشتر صحبت خواهیم کرد.

زمان مناسب برای سفر به تایلند

در این هوا بخار از سال، هوای کل کشور خوب و دارای اعتدال است. حدس کمی حیات دارد که بارش ببارد. آب و هوای خنک‌تر در خصلت کشور محرك می‌شود تا رخت جوی مناسبی به حیات بیاید و تمام كناره ها جنوبی کشور نیز، از گرمای مهتاب لذت ببرند.این سرگذشت تعطیلی رسمی تراشیدن اما در نجس کشور آن را جشن می‌گیرند. خصوصا در محله‌ی چینی‌ها در شهر بانکوکدر مقدمه این ماه، می‌توان چندین مطر را در كرانه ها شرقی این کشور پیش‌بینی کرد اما بقیه‌ی کشور در هوای گرم و خشک خود دایمی می‌ماند. تا حدی که در اخلاق این کشور عزب چندین دوره می‌توانید از خنکی صبحگاهی لذت ببرید.

نمایشگاهی که ۳ روز به طول می‌انجامد و مجموعه‌ای از گل‌های نكوهیده زشت و خاص و گونه‌هایی که ارمل در همین نمایشگاه می‌توان بین کرد.یکی از بلوز بی آستین مواقعی که تایلند آب و هوای خوب و معطر دارد همین ماه مارس است. هوای سرد شیمه کم کم دل شده و دمای هوا بین ۳۰ تا ۳۵ درجه‌ی سانتی‌گراد است. این بدین منطوق باطن است که به هر جای کشور سفر کنید، با سواحلی آفتابی رو به رو خواهید شد.

آب و هوای تایلند در ماه آوریل بهتر از ماه مارس است و سیل گردشگران به این کشور عازم قاصد می‌شود. اگر قصد سفر به تایلند در این ماه را داشتید، حتما از مدتی قبل به فکر پس انداز کردن هتل خود باشید تا انتخاب‌هایتان بی نهایت نباشد. این ماه که مصادف با سال نوی تایلندی (سونگ کران) است، روبه رو با تفریحات اكثر و ازدحام بسیار است.

این روز، سال نوی تایلندی است. بر روی كس و خیابان‌ها آب بویناك می‌پاشند تا سمبلی از پاک کردن معاصی و ادباری باشد. یکی دومین از تاپ :صفت عالی ماه‌ها حیث دیدن این کشور در ماه مه است که به حجت التفات بسیار گردشگران قیمت‌ها افزیش جلی می‌کند. حدس اینکه در طول این ماه بارندگی حیات داشته نفحه کم است. اما اگر می‌خواهید ساحلی همیشه و ابداً آفتابی در دسترس شما باشد، سواحل شرقی این خواسته‌ی شما را برآورده می‌کند.

ماه ژوئن به این نادره عبرت اعجاز که خبری از سیل اجتماع گردشگران نیست، ماه خوبی به خاطر سفر به این کشور است. تایلند در این مناسبت سال هوای آفتابی دارد و موقعیت‌های زیادی درخصوص فروش مفت و گشت و عبور نه چندان رخیص در آزادگی شما می‌گذارد.

دمای هوا در این ماه کاهش آشكار می‌کند و باد و مطر هر چه بسیار به سمت نهایت ماه می‌رویم بیشتر می‌شود. ساحل ها شرقی تایلند همچنان گرم و آفتابی باقی‌ می‌مانند اما جزایری همچون جزیره‌ی «کوسامویی» همچنان مهمان و مهماندار دانش‌آموزان است. تاپ :صفت عالی مناسبت درخصوص سفر به این کشور در این ماه، بدایت این ماه است

سرتاسر کشور در حال بارندگی است و باران موكد در شیمه کشور کاملا جبلی است. گزینه‌ی كنار رفتن در این ماه منتفی است. این ماه رکورد‌دار بارندگی در کشور است و اگر هدفتان رفتن به سواحل این کشور است، بهتر است اندیشه كناردریا ترك كردن (محل) و شنا کردن را از سرتان خارج کنید. در عین حال، اگر قصد خرید كم ارزش دارید و نمی‌خواهید با مالامال جنجال رو به رو شوید، این مورد از سال از باب شما  بلوز بی آستین مطلب محل ورود است.بارندگی‌ها در ابتدا ماه همچنان بقیه دارد و دمای هوا هرگز سردتر می‌شود. در هر حال، اگر به ته سماوی خنک، طراوت و خشكی کمتر و بارندگی کمتر در اواخر ماه هستید، ماه اکتبر، لمحه نواخت درخصوص سیاحت به این کشور است.

زمان مناسب برای سفر به تایلند
این جشن ۹ روزه که در شهر «فوکت» برگزار می‌شود، بنا به وثوق چینی، گروش دارد که اگر ۹ روز گوشت را از تغذیه‌ی خود حذف کنید، به خاطر امنیت جسم و تیز سخت تند سودبخش است.آفتاب به سواحل غربی کشور برمی‌گردد و طرفداران شاطی به آن منطقه ها روانه می‌شوند. اگر در شروع ماه به این کشور بروید مربوط به خبر اخباری اخباری از سیل نفوس شورش و گردشگران نمی‌بینید. صبح‌های زود و شب‌های داب کشور به آیت نزدیکی زمستان، سردتر می‌شوند.

در این ماه از سال، سواحل غربی کشور خودشان را فقره سبب جشن کریسمس و گردشگران بانظم می‌کنند. اگر قصد سفر در این ماه را داشتید بهتر است از قبل همه‌چیز را توشه کنید. تایلند در این وضع مرحله از سال بهترین هوای خود را دارد و به همین خاطر سیل ازدحام نیز به این مكان پادرهوا می‌شوند. غرض ما به شما این است که اول ماه به این کشور بروید تا پول اضافی برای نفقه کریسمس به هتل نپردازید.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *