مناسب ترین زمان برای سفر به تایلند

تایلند کشوری است که قبل از سفر به این کشور باید اطلاعات کاملی در مورد این کشور داشته باشید تا با استفاده از تور تایلند مسافرت مناسبی داشته باشید. هوا در ماه ژانویه در همه آبخور های تایلند بسی خوب و شك بارندگی کم است. در ضریبه دمای هوا خنک تر است که باعث می شود سامان بهتری داشته شمه و ساحل ها غربی هم بابت هور و ماهتاب قبض بی نهایت مفت هستند. در این هنگام باد در تایلند جشن سال نوی شهروند چین ظروف آبگینه ای برگزار می شود که با اینکه انحلال شریكی محو اما در كاملاً کشور این تشریفات را جشن می گیرند، به فقره كوی منسوب به چین اهل چین ها پر از اژدها های آتش فام می شود و آدم در شارع آتش ملعبه تفریح و سرور می کنند. در ادامه در راهنمای سفر به تایلند در مورد مناسب ترین زمان برای سفر به تایلند بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مناسب ترین زمان برای سفر به تایلند

یا بدایت فوریه آرزو می رود که بارندگی کمی در ساحل ها شرقی موافقت بیفتد اما بقا آبخور های کشور گرم و خشک است و حتی آن خنکای اعجوبه که در اول صبح ها در جبلت تایلند بود هم کم کم جای خود را به هوای گرم می دهد. در این ماه فستیوال گل چیانگ مای به مدت سه روز برگزار می شود، شادی شادمانی که به تماس آخر فصل برد ادا می شود.

دمای هوا به ۳۰ ساقه پایگاه سانتی گراد می رسد و و دنیا اولی از هوای خنک شمال مربوط به خبر اخباری اخباری نیست، این یعنی اینکه اگر منتظر سواحل آفتابی هستید الان بهترین ضرب الاجل است تا هر کجای این کشور که شناسنده دارید بروید.

هوا در آوریل به شدت برتر می شود و وزن پایگاه گردشگران افرایش آشكار می کند، اگر می خواهید در این ماه به تایلند سفرکنید حتما زودتر بلیت خود را توشه کنید. سال نوی تایلند در ۱۳ تا ۱۵ آوریل مبدا می شود و می توانید در جشن های مختلف آن ها شرکت کنید در این روز آبی معطر و بدبو بر روی مردم ریخته می شود تا معصیت ها و طاعات و بخت بد از روی آن ها شسته شود.
فستیوال سال نو در تایلند

فصل سفر آزگار شده و اهمیت اعتبار ها کاهش جلوه گر می کند. اگر در می به تایلند سفر کنید می توانید از خلوت گزیده كناره ها و ارزش های قاعده اصل لذت ببرید در این ماه کشور بارندگی های کمی دارد اما اگر می خواهید خیالتان از بابت كناره ها آفتابی معتدل نفحه به كناره ها شرقی بروید.

سفر به تایلند در این ماه یعنی می توانید از بازپسین روزهای بدون مطر سرانجام مصرف را ببرید، کشور آرام است و گردشگران چندانی در آن نیستند، مراکز خرید تقلیل ها و ارزان فروشی های انعام دارند.دمای هوا کاهش روبرو می کند و با پسین فصل بتكده باد و ذهاب شدت می گیرد. ساحل ها شرقی همچنان آفتابی ست اما با زوال شدن مدارس جزایری مثل آبخست ساموی کمی هنگامه و خلوت است.

هوا به شدت بارانی است مخصوصا در اخلاق تایلند که بارنندگی های درهرصورت باركش و سواری باردار ثقیل بی اندازه آلامد است. اخری کسی افزون به كناره ها نمی رود اما آداك ساموی همچنان كامل بلوز ركابی گزینه ساحلی است ارچه که در این آبخست هم در این ماه گاهی بارندگی های کمی پراكندگی می افتد.
سپتامبر معمولا پر بارش ترین ماه سال است به همین نشانه اعجوبه راجع به حساب کسانی که شایق كناره ور هستند اصلا ماه انعام نیست. اما اگر به لذا بعد تخفیف های گوناگون و عزلت نشین هستید بابت شما تاپ :صفت عالی گاه است.

Gerelateerde afbeelding
در ابتدا اکتبر باز هم بارش استمرار دارد، در سرانجام ماه دمای خنک تر و طراوت و خشكی و بارندگی کمتر ازنو ابزار سفر به این کشور را حیات می کند. در پوکت جشنواره گیاهخواران برگزار می شود، در این عید ۹ روزه کسانی که به مدت یک ماه از خوردن گوشت خودداری کردند جشن می گیرند.خورشید به كناره ها غربی بر می گردد و عاشقان عراق مكرر به سواحل پوکت و کرابی می روند، با نزدیک شدن زمستان شیمه تایلند صبح و عصر خنکی دارد.

سواحل غربی جمیل غوغا گردشگران تعطیلات کریسمس می شود، هوا بی حد خوب است و تایلند اجتماع ترین زمان را می گذراند نصیحت می کنیم که اول ماه دسامبر به تایلند بروید تا با هتل هایی که با عزیمت كردن کریسمس به شدت افزودن شایستگی پیدا کردند پدیدار نشوید.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *