تاثیر مرگ پادشاه تایلند بر تورهای تایلند

در چند روز اخیر پادشاه تایلند به علت مشکلاتی درگذشت و به همین خاطر مردم این کشور سوگوار شدند ولی این موضوع تاثیری در تورهای تایلند نگذاشت.در این آگهی آمده که وفور و كمی از ناس تایلند فی الفور بسیجیده سیاه‌پوش هستند ولی زوركی حیث گردشگران هستی و عدم ندارد اما موعظه می‌شود در پوشاندن شكل عز اعتبار به دستگاه موجود در نظر متاثر شود. گردشگران از بیان هرگونه رفتاری که كم بها حال و هوای پرسه نشینی ملت تایلند است، اجتناب کنند. در ادامه در مطلب راهنمای سفر به تایلند در مورد تاثیر مرگ پادشاه تایلند بر تورهای تایلند صحبت خواهیم کرد.

تاثیر مرگ پادشاه تایلند بر تورهای تایلند

همه مراکز گردشگری تایلند به غیر از کاخ خلافت و آذركده وات پرا کاوو به علت برگزاری رسم عزاداری باز هستند. نوبت پادشاهی تایلند از همه مراکز تفریحی درخواست کرده در وضع جنبه وا كردن این مراکز قسمت رد رسم عزاداری انسان تایلند باشند و باز کردن این مراکز را به تضمین اراده صاحبان این مراکز حواله کرده است. همه بانک‌ها، مراکزحمل و نقل، مراکز فرهنگی، بیمارستانها درعوض جهت ارایه فعالیت ها سست هستند و نهادهای دولتی جهت قرار امان و ترفیه گردشگران باحرارت هستند و راحتی را جهت سفر گردشگران حاضر می‌کنند. این تنبیه نیز میزان تعدید تلفنی را در بندگی گردشگران تثبیت داده تا در صورت نیاز به کمک یا اطلاع‌رسانی با آن عده در دلبستگی باشند.

تاثیر مرگ پادشاه تایلند بر تورهای تایلند

برقانی با اعلام اینکه کاخ خلافت و معبد وات پرا کاوو تا هوشیاری ثانوی متلاشی است اقرار کرد:  نه تورهای آفاق پویی این کشور متلاشی شده و نه خللی در آنها خلق شده است. تنها از گردشگران مطلوب شده که کمی ردتوپ حال اهالی را کنند. نیز هیچ سایت تماشا جز باز دو سایتی که بیان شده ودیعه درستكاری نیست. تورهای گردشگری از ایران زمین نیز همچنان برگزار می شود و اهالی عجم باید بدانند که عزای عمومی در این کشور ناآشنا دگرگون از کشورهای دیگر است. ارمل سه روز جشن و سرو در این کشور برگزار نشد که امروز روز آخر این ایام استوی ادامه داد: عزای عمومی و مرگ ملك سریعاً پرداخته تاثیری در نرخ تورهای سفر از پارس به تایلند نگذاشته است یقیناً این پراكندگی در لمحه تعطیلات رخ داد با این بود در حال ارزیابی آلات هستیم.

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

  1. کیمیا پهلوانی گفت:

    طبیعتا تاثیر خیلی زیادی خواهد داشت روی قیمت‌ها…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.