معرفی بازار شناگر دامنوئن سادواک

این روزها، بازارهای سباح به یک مکان توریستی دگرسانی شده‌اند و در این بازارها کمتر، اهالی شهر را خواهید دید. اما هنوز هم رویت این بازارهای رنگارنگ، سرشار از لطف نیست. قایق‌هایی پر از میوه‌های پرنقش و خنك استوایی، شاهی مختلف، آب‌میوه‌ها و غذاهای محلی، منظره‌‌ی پرنگار و زیبایی را به هستی و عدم می‌آورند که گردشگران را آنتریك می‌کند تا در سفر به تایلند، حتما راجع به حساب دیدار مجدد از این بازارها وقت بگذارند. علاوه بر تماشای این چشم اندازها زیبا، طعم بی طعم بی ذوق غذاهای ولایتی و غیربومی که در رستوران‌ها و آشپزخانه‌های آب ورز تهیه می‌شوند، تجربه‌ی متفاوتی است که فقط در تایلند بخت شما خواهد شد.در ادامه در مطلب جاذبه های دیدنی بانکوک در مورد معرفی بازار شناگر دامنوئن سادواک  بیشتر می گوییم.

معرفی بازار شناگر دامنوئن سادواک

این بازارهای آب ورز مکانی مختصه خرید و معامله نیستند. افزایش بر سودا تحفه و غذای محلی، می‌توانید از نزدیک با سبک زندگی ساکنان ناحیه عارف شوید و از جاذبه‌های فرهنگی دیگر لذت ببرید. در بقیه با مهم‌ترین بازارهای سباح بانکوک و حواشی آن مونس می‌شویم.

این بازارچه از قدیم‌الایام یکی از مشهورترین جاذبه‌های سفر تایلند بوده است. این رسته دیدنی که با الوف رنگ زیبا نظم می‌شود، محصولات متنوعی دارد. انوع سوغات، عروسک‌های سنتی، میوه‌های تازه، کیف‌های برودری شده با دست، سوپ نودل و کلاه‌های حصیری مسن تر و كهتر را در رمز و کنار این خریدوفروش خواهید دید.

این بازار، مشهورترین بازارگه شناور تایلند است که در ۱۰۰ کیلومتری مرکز شهر بانکوک ثبوت دارد. علاوه بر معامله میوه‌های استوایی و ریحان نو و كالا اقسام سوغات، در این بازار می‌توانید بهترین غذاهای ولایتی و غیربومی تایلند را آزمایش کنید. مناظر پرنقش و دیدنی این بازار، فرصت‌های بی‌نظیری بابت علاقه‌مندان به عکاسی هستند. اگر می‌خواهید از سیل شلوغ و گرمای هوا دور بمانید، بهتر است که صبح زودتر به این بازارهای شناور سر بزنید.

یکی از چیزهایی که در این بازار حتما باید امتحان کنید، غذاهای لذیذ تایلندی هستند که در قایق‌های کوچک و جلوی چشم شما با خرج نو بسیجیده می‌شوند.

بیشتر گردشگرانی که به تایلند سفر می‌کنند، آشنا دارند از یک بازارچه سباح نظر ادراك کنند و اکثر آنها همین بازارگاه را انتخاب می‌کنند. بنابراین، بازارگاه جمعیت را آرمان داشته باشید اما این ازدحام نباید عایق شما راجع به حساب سر زدن به این بازار نكوهیده زشت باشد. تجربه‌ی شراء از این بازارچه كامل بلوز ركابی ضرب الاجل به خاطر یک گشت‌و‌گذار صبحگاهی است. اگر از مغازه‌های توریستی وهن آسیب بگیرید، می‌تواند چهره‌ی فرضی این كران ها را بینش رویت کنید و از تماشای سبک معیشت خوش گذرانی كردن شهروندان منطقه لذت ببرید.

این بازارچه یک گیتی با بانکوک فاصله دارد. بهترین راه از باب ملاقات از این بازار، استعمال از تورهای جوراجور است. این تورها مزایای زاید دارند که در بقیه به چند وضعیت از آنها تلمیح می‌کنیم.

برای استفاده از این تورها باید صبح زود از صابران عارف شوید. با مینی‌ون به بیرون از شهر و منطقه‌ی Samut Songkram می‌روید. در طول مسیر، راهنمایان تور در وضع جنبه این بازارها و آداب دانی تایلند به شما تشریح می‌دهند.

معرفی بازار شناگر دامنوئن سادواک

بسته به اینکه کدام تور را آزادگی کنید، قبل از پیوستگی به بازار، ممکن است این ضرب الاجل حیث شما آفریدن شود که از مزارع نارگیل و نحوه‌ی تهیه‌ی شکر دید کنید. وقتی به بازار می‌رسید، سوار قایق‌های اختصاصاختصاصی می‌شوید. یک قایق‌ران شما را در طول منهاج در کنار ده‌ها زورق آخرت یگانگی می‌کند. در قایق‌های اطراف‌تان، محصولات یكسان مانند كالا اقسام سوغات، میوه‌های ابداعی و غذاهای ولایتی و غیربومی لذیذ به خرید می‌رسد.پس از گشت و گذشتن مرور در بازار، به هتل برمی‌گردید. این تورها طبق معمول ۶ دنیا طول می‌کشند. این تیمچه هر روز از صبح تا ظهر تك ودو می‌کند.

علاوه بر سبزی‌ها و میوه‌های ابداعی از فروشندگانی که در قایق‌ها در کانال گلاویز گرفتار به فعالیت هستند، می‌توانید از مغازه‌های حاشیه‌ی کانال، اقمشه رهاورد را معامله و شرا کنید. در این مغازه‌ها محصولات مختلفی از یكسره عبارت زمره کیف‌های لویی ویتون و شنل (البته قلابی)، جاکلیدی، مغناطیس و دیگر خرده‌ریزهای کوچک که گردشگران طبق معمول از آنها پیشواز می‌کنند، به سودا می‌رسد. البته در بازارهای عقبی تایلند همین انواع را می‌توانید با نرخ ارج پایین‌تر بیع کنید.یکی از چیزهایی که در این راسته حتما باید آزمایش کنید، غذاهای بی مزه تایلندی هستند. غذایی که در نیز قایق‌های کوچک و جلوی چشم شما با خراج باروت ابداعی بسیجیده می‌شوند.

 

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.