آشنایی با هتل تویین تاورز

هتل تویین تاورز در مرکز بانکوک اسكان دارد ، این هتل تا مرکز معامله سیام پاراگون ۱۰ لمحه وهن آسیب دارد. تویین تاورز دارای یک مرکز اسپا ، بركه و ۶ بشقاب می باشد. پارکینگ هتل مفتی و غیررایگان است. هتل تویین تاورز ۲۰ لمحه تا مرکز فروش پلاتینوم و ۴۰ دقیقه تا هیات خطسیر بین المللی Suvarnabhumi فاصله دارد. حجره های نوین اخیر این هتل دارای پنجره های ارشد می باشند که جهت می شود نور جبلی منت به اندر سرا ها مطلع شود. همچنین یک كامپیوتر) كنار کابلی و یخچال کوچک هم اندر اتاق ها چی می باشد. در ادامه در هتل های بانکوک در مورد آشنایی با هتل تویین تاورز بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با هتل تویین تاورز

میهمانان می توانند از خدمت ها ماساژ این هتل شانس مند شوند یا در سالون بدنسازی به ممارست بپردازند. در این هتل فعالیت ها تحول ارز نیز ارائه می شود. غذاخوری گلد تیک امتعه غذاهای بومزاد :صفت بومی را سرو می کند ، در مطعم های رستاخیز می توانید اجناس غذاهای بین المللی و ژاپنی را آزمون کنید.

لذت آب تنی را در هتلی با امکانات رفاهی و استخری فوق العاده به نام تویین تاورز امتحان کنید ! در مرکز شهر بانکوک و عزب با ۱۰ لمحه فاصله از بازارچه كاپیتان سیام پاراگون ،  هتل ۴ آكتور Twin Towers ثبات دارد . جواز این هتل ، استخری ساخته و فول امکانات به معشوق یک استخر آب گرم جایگاه یک و ۶ گزینه پیشواز میباشد . پارکینگ رایگان جهت ترفیه مهمانان عالی شان تدارک عین و گوش شده است .

نگاهی کلی بر فعالیت ها هتل تویین تاورز بانکوک : این هتل دارای ۶۶۰ عدد بیت می ریح که از تمام دیگر فعالیت ها می توان به موردها زیر اشاره کرد : دسترسی به اینترنت از آبگینه وای-فای – نامه – گاوصندوق – حجره اینترنتی – اتاقهای non-smoking – اتاقهای فامیلی – بالابر – بركه در فضای باز – سونا – كانون ورزشی – حوض آب گرم – مشت ومال – حوض آب داغ – انواع رستوران – پارکینگ بلاعوض :صفت بی مزد – فعالیت ها بیت – میزکار ۲۴ ساعته – check-in/check-out اکسپرس – كارها خدمت گزاری ها ارزی – راهنمای تور – ودیعه درستكاری زندانی رخت مهمان – خدمتكار بچه – وضع افاده شویی – خشک شویی – سالن عید – مرکز معامله و تجاری – روانه فکس و فوتوکپی – پیرایشگاه – مرکز فروش سوغاتی – …

دیوارهای خانه های بدیع این هتل پادرمیانی روزنه های مسن تر و كهتر تیره شده اند تا نور طبیعی شمس تماماً خانه را فاش نماید . هر بیت دارای مونتاژ و یخچال با کیفیت می عطر . مهمانان می توانند از مشت ومال بران و برم آب گرم و همچنین ماساژ كهن و مدرن تایلندی شانس مند شوند .

آشنایی با هتل تویین تاورز

مهمانان می توانند از انجمن سنخیت اعضا بسیجیده این هتل نیز مصرف ضروری را ببرند . همچنین نمودن خدمات ارزی و خدمت ها تشابه سیروسفر گردشگران نیز یکی رستاخیز از سرو های هتل تویین تاورز می عطر . در كافه ساج زرین فام ، با منویی از انواعی از خوراک های ولایتی و غیربومی و عالمگیر دنیایی از همه غذاهای كهن و مدرن کانتونیایی و غذاهای ژاپنی مقابل می شوید که مطمئنا گزینش خوراک از آن منو فقره سبب هر کسی راحت و بغرنج است !

از هتل تویین تاورز وساطت ماشین با طی مسافتی ۲۰ دقیقه ای به مرکز شراء پلاتینیوم و طی مسافتی ۴۰ لمحه ای به گروه بین المللی سووارنابومی دسترسی خواهید داشت . امیدواریم در این سفر به شما خوش بگذرد …

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.