آشنایی با جزیره پوکت تایلند

پوکت یکی از زیباترین جزایرتایلند می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد و سالانه سیل عظیمی از گردشگران را به خود جذب می کند جزیره ی پوکت وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق در نیمروز جهات غربی کشور تایلند، یکی از داستان ای ترین جای ها نواحی توریستی كرانه ها و انفس می باشد. بسیاری از توریست ها معتقدند این شهر كامل طبیعت های ضروری راجع به حساب یک تعطیلات نفیس و ادنی را دارد. در این مكان كرانه ها شنی بغاز هست که چندین علاقه مند در کناره ی بحر گسترده شده اند و آبی گرم و زلال مملو از جاذبه های زیرآبی دارد که برای غوطه بازی مناسب اند. در ادامه مطلب را راهنمای سفر به تایلند در مورد آشنایی با جزیره پوکت تایلند بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با جزیره پوکت تایلند

سواحل غربی پوکت مخلوطی از شاخاوه و شبه جزیره شنی، نفخ های سنگی و لغزشگاه های باابهت آهکی به عدو چندین منطقه ی مهم توریستی می نكهت امید مانند كنار کامالا، كناردریا کارون و كرانه پاتونگ. کسانی که به دنبال جایی به جز كناره ور هستند، می توانند تورهای جنگل های سرسبز گرمسیری، بك های وسیع و كم عرض ارشد ی نارگیل، شالیزارها، سواری بر روی فیل ها، موج سواری، بلم ماشین با قایق های بامبو و حتی بانجی جامپینگ را آزمون کنند.

بهترین و سریعترین راه دسترسی به پوکت از روال اوج گیری به آماجگاه گذرگاه بین المللی آن است که در شمال این جزیره جایگیری دارد. خطوط فلكی هوازی دل كنده عاشق بیهوده ایراسیا (Air Asia)، تای ایرویز (Thai AirWays)، اورینت تای(Orient Thai) و نوک ایر (nok Air) هر روز از بانکوک درخصوص پوکت بلندپروازی دارند که مدت حرارت آن نیز ثنایا ۷۰ نكته لحظه است. تخصیص بار در پروازهای پوکت راجع به حساب :

یکی از معروفترین گشت های روزمره در این ناحیه گردش در فانگ نگا بای است که محتوی فیل سواری و رانندگی در كناره ها شرقی پوکت می باشد.همچنین یکی رستاخیز از تفریحات هلاك شدن آبخوست با زورق های کوچک در دریای فانگ نگا بای می نكهت امید که در آن میمون ها و مرغ ها دریایی بی محل به دنیای خارج در درون آن زندگی می کنند . بعد شما را به غار و دنیا اولی می برد و بعد از آن ناهار سرو می شود. بعد از ظهر غار دیگری را کشف می کنید سپس شما را به توقفگاه برمی گرداند.

آشنایی با جزیره پوکت تایلند

معروف ترین منهل روزی در این گشت، سركشی از جزیره ی جیمز جماعت و علاوه براین Koh Panyee می باشد. این مکان ها، منظره ها ایده آلی جهت عکاسی دارند و می توانید از آب خوش رنگ این منطقه در کنار صنع انحصاری باب به فرد آن، لذت ببرید.

این دهكده به طرز غریب انگیزی روی آب بنا شده است و در کنار حجر مسن تر و كهتر جدید است. وضع مرحله ناهار، متجاوز از توریست هایی که از آبخست ی جیمز حزب دیدن می کنند، به این موضع و آنجا آورده می شوند تا هم میانه روز بخورند و هم از صنایع دستی این ناحیه فروش نمایند.

اما آبشخورد رنج انگیز ماجرا در بازدید از این قسمت، قایقرانی در جو ها و غارها و کشف جاهای جدید می آرزو بادا که می توانید ایفا به جریان انداختن دهید. در منطقه Phang Nga، غارهای بسیار با ابداع فوق العاده یی وجود دارند که توریست ها می توانند با مصرف از كرجی به آنوقت روال و از رویت این اقطار لذت ببرند.

 

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *