کشف کارخانه تولید کودک در کشور تایلند

پلیس تایلند از مطلع جستجوهای بین‌المللی درعوض جهت كمال یافتن غالب آمدن سوداگر برنایی خبر داد که ارباب یک «کارخانه بچه‌سازی» است.بنابر ابراز ماموران گماشته تایلند، این سوداگر ۲۴ ساله ژاپنی با سوءاستفاده از نسوان مادینگان و رجال غنی و از آبگینه تلقیح مصنوعی، خواجه ۱۶ بچه :اسم اندك سال شده و قصد داشته شمار آنان را اضافه دهد.«میتسوتوکی شیگتا»، این بی ارزش ژاپنی پس از آنکه ۹ کودک در این کارخانه ابداع بچه در بانکوک کشف شدند، تحت ردگیری عسس بین‌الملل قرار محزون است. در ادامه در مطلب راهنمای سفر به تایلند به کشف کارخانه تولید کودک در کشور تایلند اشاره خواهیم کرد.

Resultado de imagem para Discovery of Thai Child Production Plant

پلیس تایلند در تحقیق که از محل انجام داد ۹ مربوط به سفر مسافر را به همراه ۹ زن که در ازای اخذ پول، تكلیف :اسم رسالت نگهداری از این کودکان را برعهده داشتند، جلوه گر کردند. براین اساس گزارش شیگتا پدر هفت مربوط به سفر مسافر دیگر هم هست.«آپیچارت سوریبونیا» از مدیران اینترپل در تایلند گفت: در جهد هستیم تا مبرهن شود این بازاری رشید کیست و چرا رفتار به این کار کرده است. علاوه براین از دفاتر نگهبان بین‌الملل در ژاپن، کامبوج، هنگ کنگ و هند تمنا شده تا در چگونگی سابقه این مرد اطلاعاتی جمع آوری کنند.

مسئول ضبط رسیدگی به جرائم این مرد ژاپنی نیز گفت: دو دلیل ممنوع غیرقانونی بی اجازه بشر و سوء مصرف از کودکان خبره بازجو است. بازهم شیگتا از سال ۲۰۱۰ میلادی ۴۱ سفر به تایلند داشته و در یکی از سفرهایش به کامبوج چهار فرزندش را با خود معاشر داشته است.به اطلاعیه ایسنا به نقل از مجرد دیلی میل، این مرد ۱۱ زن تایلندی را برای فرزندآوری استخدام کرده بود و قصد داشته هر سال سرور ۱۰ تا ۱۵ كم سال شود و این کار را تا زمانی که فوت می‌کند دوام دهد.

کشف کارخانه تولید کودک در کشور تایلند

کارخانه‌های بچه‌سازی مکان‌هایی هستند که بانوان حیث حامله دچار شدن و معامله فرزندانشان اغفال شده یا به جبر تن به این کار می‌دهند. علاوه براین ازخودگذشته نسوان مادینگان و رجال كم سواد حیث کسب فایده داوطلبانه این این طور فرزندآوری می‌کنند. در مواردی نیز این نوزادان و کودکان راجع به حساب فرزندخواندگی یا کار در مزرعه ها و کارخانه‌ها فروخته می‌شوند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *