برای اقامت در بانکوک هتل های ارزان قیمت را انتخاب کنید

انتخاب مقصد، اولیه راحت ی بسیاری از مسافران است. این که اصلا، به سفر خارجی و درونی برویم یا داخلی!اما حقیقی ترین موضوعی که در سفر، سرمایه زیاد مازاد یدكی دارد، بودجه شما از باب جهانگردی است. ازین رو بر آن شدیم تا فقره سبب کسانی که قصد سیروسفر به تایلند را دارند، سخن فصل ای را روبراه کنیم که شما را در بین کردن محل اقامتی كم بها در بین هتل های تایلند، یاری دهد. این شما و این هم ۳ هتل كم ارزش تایلند: در ادامه در مطلب هتل های بانکوک در مورد برای اقامت در بانکوک هتل های ارزان قیمت را انتخاب کنید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتل ایبیس پوکت

هتل ایبیس پوکت، یکی از هتل های مفت تایلند است که در تور تایلند، در حالات زیادی، در این هتل اسكان می شود.  چنان چه شما در عراق کارون باشید، تنها سه کیلومتر با این هتل یار بسان به قسمت فاصله دارید

برای اقامت در بانکوک هتل های ارزان قیمت را انتخاب کنید

همچنین یکی از تفوق های عقبی هتل ایبیس پوکت، به علاقه بسیاری از هتل های پوکت، این است که از نظر موقعیت جغرافیایی، كاشانه مرحمت دارد، به طوریکه، با مراکز و اماکن و اطراف دیدنی و گردشگرپذیر و پرطرفدار اضافی چون پارک ملی مینی گلف، کمتر از ۱۳ لمحه گزند تفرق دارد.

هتل زینگ پاتایا

اگر قصد سفر به تایلند را دارید یکی از هتل هایی که نسبت به سرو دهی و امکانات خود قابلیت مناسبی دارد بی شک هتل زینگ پاتایا می تواند باشد. گزند تفرق کمتر از ده نكته لحظه ای این هتل تا تا شاطی زیبای این شهر و بازهم فاصله کوتاه ۴۵ لطیفه ای تا جوخه بین المللی، این هتل را از این حیث مهم چشمگیر می سازد.

استخر، سرو خشک شویی، پارکینگ بلاعوض :صفت بی مزد و… مجرد و متاهل چند طرح از امکانات این هتل اقتصادی می باشد. سرو انواع غذاهای اروپایی و تایلندی در کافه كافه این هتل از عقبی خصیصه مختصه های واضح و نامعلوم برجسته آن می باشد.آژانس کاروانیک از تمام آژانس های مسافرتی ست که این هتل را در تورهای خود به شهر پاتایا نمودن می کند.

هتل بانکوک پالاس

در نامدار ترین بخش ناحیه پراتونام هتل ۳ ستاره ای با امکاناتی نسبتا اعلا و با هزینه ای کاملا اقتصادی به نام هتل بانکوک پالاس اسكان غمگین که می تواند گزینه ای كم بها فقره سبب آن حزب از گردشگرانی نكهت امید که آنچنان اهل تابودی نیستند

Image result for Cheap bangkok hotels

فاصله ی ۲۳ کیلومتری این هتل تا حزب بین المللی شهر، Suvarnabhumi و ۲ کیلومتری تا یام رله منوریل از صفت هایی ست که می توانمندی به آن كنایه کرد. مرکز مجازی فروشی پراتونام که تنها ۱۰ لطیفه با هتل فاصله دارد قطعا یکی از تاپ :صفت عالی مکان های شهر راجع به حساب پرداخته سوغاتی و یادگاری ست.همچنین اگر قصد ابصار جذب های گردش جهانگردی شهر یا مرتبط بودن یک روز هواخوری ناراحتی انگیز را دارید می توانید از سرویس پس انداز تور هتل بهره ببرید.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.