بهترین جاذبه های گردشگری شهر کرابی

تانگ تیائو یکی از جذاب ترین دیدنی های کرابی است که اغلب علاقمندان به عکاسی و عاشقان ابداع را به خود جذب می کند. امرالد پول اسمی که یک تالاب طبیعی است که می توانید در آن شنا کنید، در این پارک جنگلی قرار دارد. افزایش بر آن، خود جنگل نیز که درختان نوین زیادی دارد، دارای آبشارهای جذاب و چشمه های آب گرم است. مسیرهای تكوین گردی مختلفی در اینجا وجود دارد که با پیاده روی در آن ها می توانید از حیات وحش این ناحیه آشنا مرغ ها، پستانداران کوچک و اقمشه مارمولک دیدن کنید. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی کرابی در مورد بهترین جاذبه های گردشگری شهر کرابی بیشتر می گوییم.

بهترین جاذبه های گردشگری شهر کرابی

مایا بِی

یکی از مشتهر ترین كناره ها کل تایلند، مایا بی است که بخشی از جزایر فی فی لحاظ می شود. سنگ های آهکی کارستی از میان آب های مات دیده می شوند و صخره هایی که با شاخ و برگ پوشیده شده اند، در پیرامون این ساحل شنی وجود دارند. قایق های لانگ تیل (Longtail boats) جزو مشتهر ترین نمادهای این منطقه است که با رنگ های جذابشان حال و هوای خاصی به اینجا بخشیده اند. پرسپكتیو این موضع و آنجا چشم گیرند و به صلحجویی می توانید بفهمید چرا گردشگران مازاد یدكی به این ناحیه می آیند و با اینکه شاید ایدون جزو ملاحت و دافعه های شلوغ باشد اما چی چیز از آرایش آراستگی آن کم نمی شود.

خائو خنب نام

این کوه های توامان یکی از مرموز سمبلیك ترین گیرایی كشش های کرابی تایلند هستند که در دو طرف یک رودخانه واقع شده اند. دیدن این دو کوه از دور بیش حیرت انگیز است، مخصوصا زمانیکه خور جای خلوص باشد و انعکاس آن ها در آب نهر دیده شود. شما می توانید یکی از آن ها را آزادگی کرده و از آن بالا رفته و از مناظری که پیش روی چشمانتان نامستور می شوند، لذت ببرید. غارهای تاریکی در زیر این کوه ها وجود دارد که شما می توانید در آنجا در مورد دنیای پیش از شاهنامه این ناحیه اطلاعاتی کسب کنید.

چشمه های آب گرم کلونگ توم

چشمه های آب گرم کلونگ توم دارای استخرهای سنگی طبیعی از آب گرم با مواد معدنی هستند. ایقان بر این است که حمام کردن در آب های گرم و خوشایند این منطقه، فتنه های اضافی را از جمله آفت های پوست و درد مفصلی شفادادن می کند و همچنین استراحت بخش است. اگر درجه حرارت (حدود ۳۵-۴۰ درجه سانتیگراد) اكثر شد، در رسم آب خنک تر چشمه های آب گرم شنا کنید. ریشه های درختی در حواشی زمین و شاخه های برگ دار سبب ساختن سایه های كثرت می شود. آب از طریق استخرهای پلکانی جریان می یابد تا یک آبشار شیبدار خلق شده و محیط حوالی جنگل های بارانی به صحنه های جادویی کرابی تایلند مضاف شود.

بهترین جاذبه های گردشگری شهر کرابی

سوسان هوی

سوسان هوی یکی از عجیب‌ترین و غیرعادی‌ترین جذبه های کرابی تایلند است. این موضع و آنجا که به گورستان صدف (Shell Cemetery) نیز نامور است، پوشش وسیعی از سنگ شیل تزئین شده با بقایای اسکلتی نهانی از صدف ها دارد. گروش بر این است که قدمت سایت زمین شناسی سوسان اقلاً ۲۰ هزارهزار سال است و تنها معیار اصبع شماری از مکان های ماننده در كلاً و آلوده جهان به این قدمت و شکل وجود دارد.

کوه هونگ

کوه هونگ آبخو ای کوچک در خارج از سواحل اصلی کرابی است. طبق معمول برای دیدن ایدون یک سفر یک روزه اجرا می شود و شما می توانید بركه آبدان های براق و سواحلی با شن سفید را در این منطقه ببینید. برج هایی از سنگ های آهکی بر روی آب های كدر این ناحیه انگار شما را به ولایت بقا می برد. آب های اكناف این آبخوست دارای طیف جالبی از برایا آبی هستند و به همین دلیل اسنورکلینگ و تفكر یکی از تفحص های معشوق کوه هونگ است.

شبه جزیره ریلی

این شبه جزیره که با قایق قابل دسترسی است، ۴ ساحل زیبای شنی دارد و ماسه های سفید بین آب های شفاف دریای آندامان و سنگ های آهکی و صخره ها قرار دارند. ایدون یکی از محبوبترین مناطق برای صخره نوردی است که هم صخره نوردان بی تجربه و هم حرفه ای ها می توانند پایان لذت را ببرند.

بهترین جاذبه های گردشگری شهر کرابی

پارک ملی خائو پانوم بنچا

این پارک ملی یکی از جاذبه های اصلی کرابی تایلند است که با اینکه تنها کمی خارج تر از شهر کرابی می باشد، کمتر متمایز شده است. در جنگل های سحر آمیز مجموعه ای از گیاهان و درنده ها زندگی می کنند و چندین مسیر مشخص شده برای اکتشاف بی راحت وجود دارد. در داخل پارک، شما می توانید آبشارهای زیبا، از جمله Klong Hang، Ton Hahn و Huay Toh دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *