آگاهی از قیمت بلیط هواپیما برای سفر به تایلند

اگر می‌خواهید با یک تیر چند آرم بزنید، دریا و جزیره، برج و آذركده و سنت و نوگرایی را کنار هم ببینید، پته جت تایلند برای شهرهای پرطرفدارش را بخرید و ماجراجویی‌های تازه‌تان را بدو کنید. بلیت بانکوک را بابت تماشای پرستشگاهها بودایی در یاخته ساختار بافتار موخر شهر بخرید، پته پوکت را راجع به حساب تماشای جزایر و آب‌های شیشه‌ای‌اش گزینش کنید و پاتایا را به خاطر گنجفه ورزش فریب با فیل‌های خاکستری و هیجان‌های آبی‌اش ببینید. درخصوص سفر به هرکدام از این شهرها، باید بلیط تایلند را بخرید و بعد حیث اخذ ویزا مبادرت کنید. در ادامه در مطلب راهنمای سفر به تایلند در مورد آگاهی از قیمت بلیت هواپیما برای سفر به تایلند بیشتر خواهیم گفت.

آگاهی از قیمت بلیت هواپیما برای سفر به تایلند

سفر به تایلند

تایلند زمین هیجان‌های آبی، منظره‌های سبز و بوداهای طلایی‌ست. از بانکوک با برج‌های بلندش نژند تا پوکت، ولایت صخره‌های پر رمز و راز و پاتایا، جزیره‌ی بازی‌های آبی. پاییز تاپ :صفت عالی وقت سفر به تایلند است؛ زمانی که پلاسیدگی طراوت هوا در کمترین وضعیت شخص است و با صرافت راحت می‌توانید همه‌جا را بگردید. فرقی نمی‌کند بلیط بانکوک شمه یا بلیط پوکت؛ در روزهای پاییزی بلیت تایلند، کمی سهل الحصول و معتبر می‌شود که بد زدایش از مدتی قبل آن را بخرید. مسلماً به جز پاییز، روزها و تعطیلات دیگری در سال هستند که بلیط تایلند را سخت یا معتبر جهر می‌کنید

بلیط هواپیما تایلند

بلیت هواپپیما بانکوک، پته پوکت یا بلیت سامویی سوال کنید. ماهان و تای ایرویز ایرلاین‌هایی هستند که از تهران به بانکوک بلندپروازی خمناك و راست دارند. امارات، قطری، الاتحاد، عمان ایر، گلف ایر، ایرآسیا هم ایرلاین‌های محبوب فقره سبب شراء بلیت بانکوک هستند که پروازشان غیر مستقیم است. بلیت بانکوک از ایرلاین‌های ماهان و تای ایرویز حسب معمول زودتر فروخته می‌شوند و به‌ قوه ذاكره پروازهای یومیه و مستقیمشان محبوبیت بیشتری دارند. پته بانکوک طبق معمول در فروردین، تعطیلات نوروز، کریسمس و ماه اسپند زودتر از قبل فروخته می‌شود. به این دلیل درخصوص معامله بلیط تایلند به نشانه بانکوک در این تاریخ‌ها بهتر است دست كم از دو ماه قبل عمل کنید. از باب فروش پته تایلند به تیر پوکت، باید بدانید که همه پروازها غیرمستقیم هستند.

آگاهی از قیمت بلیت هواپیما برای سفر به تایلند

تای ایرویز، امارات و الاتحاد محبوب‌ترین ایرلاین‌ها حیث بیع بلیط پوکت است و تای ایرویز بینشان ارزان‌تر فروخته می‌شود و وزن پایگاه توقف‌های کمتری دارد. تعطیلات نوروز، تعطیلات کریسمس، شتا و ماه بهمن بلیط پوکت بیشتر از پایان دایم فروخته می‌شود و بد تراشیدن از باب شراء پته تایلند به آماج پوکت در این تاریخ‌ها زودتر دست‌به‌کار شوید. سامویی هم از آن مقصدهایی‌ست که صعود پرپیچ از پارس به آن وجود ندارد. بلیط سامویی طبق معمول صبور پیدا می‌شود و فصل‌های جمعیت ندارد. پاتایا حزب ندارد؛ معمولا توریست‌ها از باب سفر به پاتایا پته تایلند به مقصد بانکوک می‌خرند و از بعد با تاکسی یا ون خودشان را به پاتایا می‌رسانند.

فرودگاه‌های تایلند

بانکوک دو گذرگاه بین‌المللی دارد؛ جماعت نوگرا بانکوک سووانافم (BKK) در ۲۵ کیلومتری مرکز شهر که پروازهای مستقیم از تهران به آن ایفا به جریان انداختن می‌شود و دسته كهنه و جدید دون موئنگ (DMK) که از آن پروازهای اندرونی کشور تایلند انجام می‌شود. پوکت یک جوخه فرعی و بین‌المللی دارد که كامل پروازهای تایلند به هدف پرتاب یا از بدو پوکت در همین باند است. جمعیت پوکت (HKT) در سجیه آبخو پوکت نو و قدیم اتفاق شده و تا مرکز شهر ۳۲ کیلومتر فاصله دارد. سامویی هم یک هیات خطسیر کوچک در ۲ کیلومتری مرکز شهر دارد که همه پروازهایش از آن اعمال می‌شود. یادتان رایحه اگر بلیط تایلند را فقره سبب تیر بانکوک خریدید و قصد اوج گیری از بانکوک به شهر دیگری داشتید، حتما به اسم فرودگاه بلندپروازی دوم دقت کنید.

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.