هتل ۴ ستاره ی نووتل وینتیج پارک پوکت

بخش پذیرش هتل كارها خدمت گزاری ها متفاوتی را به شما نمودن می کند؛ کارمندان این بخش ۲۴ ساعته در خدمت مهمانان هستند و امکان استحاله ارز در آن وجود دارد. خدمت ها امام و تور هم در این مكان شی است و یک انبار بقچه در مواقع ناچاری به کارتان می آید. پارکینگ هتل بلاعوض :صفت بی مزد بوده و برای استعمال از آن بی نوا به رزرو قبلی ندارید. امکانات مخصوصی برای اشخاص زمینگیر خسته و کم توان در این هتل تدارک دیده شده است. اتاق هایی برای برگزاری کنفرانس و جلسات حقوق بگیر در این هتل آگاهی می شوند که هزینه مجزایی دارند. در ادامه در مطلب هتل های پوکت در مورد هتل ۴ ستاره ی نووتل وینتیج پارک پوکت بیشتر صحبت می کنیم.

هتل 4 ستاره ی نووتل وینتیج پارک پوکت

فضای داخلی

اینترنت وای فای در نجس هتل در دسترس شما مهمان عزیز است که مصرف از آن، بورس ای برایتان نخواهد داشت. چپق کشیدن در اتاق های هتل ممنوع می باشد و علاوه براین ورود بهیمه ها خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری به این هتل مجاز نیست. از لوكس فروشی سوغاتی هتل می توانید خریدهای گونه گونی تلون انجام دهید. خشکشویی، اتوشویی و اتوکشی هم از دیگر كارها خدمت گزاری ها هتل هستند که یقیناً كاربرد از آن ها هزینه جداگانه ای برایتان خواهید داشت. خدمت ها مراقبت از کودکان، بالابر و امکان استجاره ادوات از دیگر امکانات هتل قلمداد می شود.کارمندان هتل به زبان های چینی، فیلیپینی، تایلندی، فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و بازپسین ساعت خروج ۱۲:۰۰ است.

امکانات تفریحی

در هتل تفریحات متفاوتی برای شما در نظر محزون شده است. یک كمیسیون بدنسازی برای شما جمیل گشته است و هم حوض روبازی در هتل وجود دارد که می توانید در آن شنا کنید و یا در تخت های کنار آن، صبر کنید. خدمت ها وصله زینت تنوع در هتل به كاربستن می گیرد و علاوه بر آن یک مجمع بازی کودک، آن ها را سرگرم خواهد کرد. شما می توانید بلیط جذب و نمایشگاه های متنوع را از همین جا تهیه کرده و از ایستادن در صف های تمام راحت شوید.

هتل 4 ستاره ی نووتل وینتیج پارک پوکت

رستوران های هتل

  • مطعم دِ اسکوئر (The square): در این سرتوران غذاهای بین المللی برای وعده های صبحانه، چاشت و شام سرو می شود.
  • کافه لابی: در کافه لابی می توانید میان وعده های سبک میل کنید.
  •  ولولت پول (Velvet Pool): این رستوران غذاهای بین المللی را برای وعده های ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام و شام سرو می کند و هم میان وعده های سبک دارد.

امکانات اتاق های هتل

در اتاق های هتل، بخش نشیمنی وجود دارد و هم همه اتاق ها دارای بالکن هستند. نیرنگ مطبوع، فضای اتاق را دماغ پرور می کند و شما می توانید در سرویس خواب های ممتاز، به آسودگی آرام کنید. حوله لباسی، سشوار، صابون، شامپو و …، از جمله اثاثیه بهداشتی-آرایشی هستند که برای شما تهیه گشته است. سرو حمام بعضی اتاق ها وان حمام و برخی تنها دوشی به سبک بارانی دارد. تنظیف هرروز اتاق ها مفتی و غیررایگان است و سرویس پذیرایی در اتاق، به صورت ۲۴ ساعته مهیا خواهد بود.

هتل 4 ستاره ی نووتل وینتیج پارک پوکت

بطری های آب معدنی چیز بلاعوض :صفت بی مزد هستند و برای شما یک یخچال کوچک نیز قرار داده شده است. اگر بخواهید می توانید در اتاق به تماشای كامپیوتر) كنار درگیر شوید که شبکه های جهانی را پخش می کند. میز کار، مبل تخت شو، اتو و میز اتو و کمد از دیگر ادوات چی در اتاق های هتل نووتل وینتیج پارک پوکت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *