هتل ۳ ستاره ی ای وان استار

هتل ای وان استار با فاصله کمی از كرانه پاتایا تحكیم دارد ، این هتل دارای یک برم روباز ، یک بار می بو و اینترنت رایگان Wi-Fi در تماماً هتل در قدرت می باشد. هتل ای وان استار ۵ لطیفه تا مرکز بیع كنار پاتایا و ۳۰ نكته لحظه تا گروه بین الملللی پاتایا فاصله دارد. فاصله این هتل تا حزب Suvarnabhumi بانکوک نیز یکساعت می باشد. در ادامه در مطلب هتل های پاتایا در مورد هتل ۳ ستاره ی ای وان استار بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتل 3 ستاره ی ای وان استار

تمامی خانه های هتل حاضر به كامپیوتر) كنار کابلی و تیركش امانات هستند و سیستم آمیختگی کننده هوا دارند. گرمابه مخصوص هر حجره نیز آراسته به سشوار و دوش است. میهمانان هتل می توانند از مرکز بدنسازی پرداخته این هتل و خدمت ها مشت ومال و اسپا استفاده کنند. کارکنان هتل در دریافت تور و دیدن جذبه های دیدنی شهر به میهمانان هتل کمک می کنند. كاباره هتل امتعه غذاهای بین المللی را سرو می کند.

یک كاباره ، سالون اسپا و كارها خدمت گزاری ها مالش می باشد. اینترنت Wi-Fi در حیاط عمومی هتل رایگان است. نزدیک مراکز خریدی شبیه مرکز ابتیاع سنترال ضیافت استواری دارد. وهن آسیب آن تا دسته Suvarnbhumi یک اوقات می باشد. خانه ها یا نما به سوی شهر دارند یا به سوی برم و دارای دریچه های مسن تر و كهتر می باشند که خانه ها را به حد کافی روشن می کند. تو سرا ها امکاناتی به سان سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك دستگاه (رادیو و ماهواره ، مینی بار شی می باشد.

كارها خدمت گزاری ها مشت ومال در کنار تالاب راجع به حساب میهمانان هتل نشان دادن می گردد هم از باب خور گرفتن نیز امکاناتی هستی و عدم دارد. بركه کودکان جدا می باشد. این هتل سه بشقاب دارد که گونه ها غذاهای تایلندی و بین المللی در آنها سرو می شود. كافه گلدن مهتابی بام كالا اقسام غذاهای دریایی و گریل شده را ارائه می دهد. امکان غذاخوردن تو بیت ها نیز هستی و عدم دارد.

این هتل تا مرکز فروش سیام پاراگون ۱۰ دقیقه گزند تفرق دارد. تویین تاورز دارای یک مرکز اسپا ، حوضچه و ۶ ظرف می باشد. پارکینگ هتل بلاعوض :صفت بی مزد است. هتل تویین تاورز ۲۰ لطیفه تا مرکز ابتیاع پلاتینوم و ۴۰ نكته لحظه تا دسته بین المللی Suvarnabhumi وهن آسیب دارد. منزل های مدرن این هتل دارای پادگانه های مسن تر و كهتر می باشند که باعث می شود نور جبلی دهش به اندر حجره ها مستحضر شود.

هتل 3 ستاره ی ای وان استار

نیز یک تلویزیون کابلی و یخچال کوچک هم درون حجره ها شی می باشد. میهمانان می توانند از فعالیت ها مالش این هتل قسمت بختك مند شوند یا در سالن بدنسازی به تمرین بپردازند. در این هتل خدمت ها تغییر ارز نیز نمودن می شود. كافه گلد تیک گونه ها غذاهای ولایتی و غیربومی را سرو می کند ، در مطعم های دومین می توانید امتعه غذاهای بین المللی و ژاپنی را آروین کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.